mail imza - dokunabilirsin.jpg

Triple mode ®

KuzaCleanBelt®  yıkama dezenfeksiyon ve kurulama işlemlerini aynı sistem içinde yapabilen sürdürülebilir tek sistemdir. Bu üç işlemi kusursuz  bir şekilde   birbirine eklenebilen  modülleri sayesinde gerçekleştirebilmektedir. 

Double direction ®

Siz merdiveninizi hangi yöne çalıştırmak isterseniz isteyin KuzaCleanBelt® hiç bir komut yada mekanik müdahale  ihtiyacı duymadan her iki yöndede dezenfeksiyon işlemine devam eder.

Effective disinfection ®

KuzaCleanBelt® Bir merdivenin sağında ve solunda bulunan elbantlarının  birbirinden bağımsız olarak dezenfeksiyon yoğunluğunu  yönetebilen sisteme sahiptir.Özellikle yoğun trafik altındaki sistemlerde  çıkışta yada inişte  merdivenin sol tarafındaki bantlara temas daha yoğun olur.Sağ tarafı ise daha hızlı hareket etmek isteyen yolcular kullanır.İşletmeci olarak siz bantlara iletilen dezenfeksiyon sıvısı miktarını ayrı ayrı ayarlayabilir  farklı zaman periyotlarında zamanlayabilirsiniz.

All Side ®

Bilinenin  aksine elbantlarının kenar kesitleri geniş yüzeyinden daha fazla virüs mantar yada bakteri barındırır. Piyasada bulunan tüm sistemler içinde elbantının 3  kesitini birden aynı mükemmellikle dezenfekte edebilen All Side teknolojisine sahip tek sistem  KuzaCleanBelt® 'tir.

Perfect Shave ®

Kuza mühendislerinin geliştirdiği ve patenti KUZA'ya ait olan  sıyırma aparatı sayesinde elbantı yolculara her zaman kuru bir şekilde hizmet verecektir.

 Easy recycling®

KuzaCleanBelt® o kadar cimridir ki kesintisiz dezenfeksiyon yaparken dezenfeksiyon sıvısını şaşırtıcı bir şekilde  ekonomik kullanır.Bunun yanı sıra püskürtme başlangıcı ve bitişindeki kaçınılmaz sıvı sızmasını haznesinde muhafaza edip geri dönüşüme sokar.Hiç durmadan çalışan bir merdiven sisteminde saatte  ortalama 250cc* dezenfeksiyon sıvısı kullanır.Bunu başarmasındaki en önemli etken özel olarak tasarlanıp üretilşmiş yıkama makaralarıdır. Sıvıyı içine hapseden makara kaplaması 3 saniyelik sıvı püskürtüldükten sonra yaklaşık 3 dakika boyunca tekrar püskürtmeye ihtiyaç duymadan dezenfeksiyon sıvısını banta bulamaya devam eder. 

*Hava sıcaklığı ve merdiven çalışma yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.